Przeczytaj, co nasi Klienci mówią o wykonanych specjalnie dla nich okularach.

Robione na zamówienie okulary do komputera , do sportów i przeciwsłoneczne przez Pana Grzegorza to świetna opcja dla osób poszukujących wyjątkowych i stylowych okularów. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i konstrukcji oraz oferują różnorodne funkcje, które czynią je doskonałym wyborem do noszenia na co dzień, uprawiania sportów jak i biznesowych spotkać.

Jedną z najlepszych cech szytych na miarę okularów od Pana Grzegorza jest to, że są one wykonane z materiałów wysokiej jakości. Oznacza to, że Twoje okulary wytrzymają codzienne użytkowanie i będą Ci służyć przez wiele lat, sprawne nawet na kitesurfingu, jazdach na nartach w alpach. Użytkowałem okulary w podróżach po całym świecie i wiem że odpowiednia długość i kształt dobrany do twarzy czyni je wyjątkowe i niezastąpione.
Krzysztof Szymański
Wszędzie na świecie ten facet miałby pewnie sieć salonów i wielu wyznawców. Mistrz Optyki Grzegorz Falender, od 40 lat w zawodzie. Do perfekcji doprowadził technikę kształtowania w rękach oprawek okularów. I to wszystko z jednego kawałka drutu tytanowego. Nie jest to proces ani łatwy ani krótki.
Sławomir Zieliński
To dzięki niemu pokochałem okulary, bo są lekkie,prawie niewidoczne i odmłodziły mnie przynajmniej o 20 lat! Do plusów minionego roku zaliczam poznanie Pana Grzegorza i szczerze polecam jego okulary!To rękodzieło! Panie Grzegorzu!Zdrowia i realizacji wszystkich okularowych pomysłów!
Andrzej Kosmala
Do moich przyjaciół okularników! W dzisiejszych trudnych czasach, niewychodzenia z domu, musiałem w trybie pilnym zrobić nowe okulary.

Z pomocą przyszedł mi pan Grzegorz Falender. Wszystko zrobił zdalnie! Poprosił o rodzaj szkieł optycznych, rozstaw źrenic...i jeszcze kilka danych ze starych okularów i po niespełna dwóch tygodniach, dzisiaj nowiutkie okulary dotarły do mnie przesyłką. POLECAM !
Józef Mika
Ja też jestem zadowolonym klientem Grzegorza Falander. Polecam
Jacek Piątek